Губернатор Кіровоградщини зустрівся з протестувальниками у Долинській

Акції протесту у Долинській привернули увагу очільника області. 26 листопада губернатор Кіровоградщини Сергій Кузьменко приїхав у Долинську для зустрічі з місцевої громадою та активістами профспілки «Трудова солідарність».

На зустріч у мерію завітало більше 150 містян. Від ініціативної групи жителів і профспілки «Трудова солідарність» позицію громади висловила Валентина Ліщишина, її активно підтримали мешканці міста. Хоча керівництво воліло зустрітися лише з представниками мітингувальників, долинчани все-таки наполягли на зустрічі у розширеному форматі, тому спілкування вийшло живим і насиченим. Вочевидь, трактування проблеми міським керівництвом сильно відрізнялося від озвученого громадою. «Наша влада спеціально применшує масштаб проблеми, сподіваючись, що справа знову зайде в глухий кут. Однак ми не зупинимося, доки наші вимоги не будуть виконані – адже мова йде про наші законні права», — заявляють долинчани.

Губернатор області зазначив, що проблему та вимоги містян будуть розглядати на «круглому столі», куди увійдуть як представники ініціативної групи жителів, так і міської влади, обленерго, облгазу тощо.
Dolynska_1

Із очільником області також мав розмову голова «Трудової солідарності» Віталій Махинько. «Під час зустрічі у Долинській, губернатор Кіровоградщини Сергій Кузьменко пообіцяв мені особисто поспілкуватися з правоохоронцями, щоб вони не тиснули на протестувальників», — розповів громадський діяч. Окрім того, очільник області також пообіцяв дати завдання спеціалістам з юстиції, з метою припинити нарахування штрафів та призупинити виконання судових рішень щодо тих жителів, які від’єдналися від централізованого опалення, до остаточного з’ясування ситуації.
Профспілковий лідер також поспілкувався з мером Долинської Сергієм Зеленокорінним.
«Наразі говорити про якісь результати цих зустрічей ще зарано. Чекаємо конструктивних дій з боку влади, направлених на вирішення проблеми протестувальників. Наша профспілка триматиме справу на контролі», — резюмував Віталій Махинько.
Dolynska_3

Вам может также понравиться...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *