Про нас

Профспілка «Трудова солідарність» – Ваш реальний захист!


Сьогодні Держава Україна перестала виконувати покладені на неї функції щодо захисту прав своїх громадян. Державні органи виконують тільки роль з охорони теперішнього режиму, тому громадянам доводиться самим дбати про свій захист.

Нажаль в Україні склалася ситуація, коли проста людина не може самостійно в правовому полі відстояти свої права. Це також стосується і сфери захисту трудових прав.

Сьогодні лише справжній незалежний громадський рух може забезпечити захист українців.

Саме такою організацією і є «Трудова Солідарність». У будь-якому трудовому конфлікті ми завжди стаємо на бік простого працівника. Для нас немає «дрібних» проблем і «безвихідних» ситуацій.

«Трудова солідарність» утворилася у 2009 році в результаті об’єднання робітників-однодумців для захисту своїх прав. Ми розвивалися в умовах постійної боротьби, тому перемагаємо там, де інші давно здалися.

За одинадцять років діяльності ми виросли із профспілки будівельників-заробітчан до найсильнішої в Україні незалежної профспілки. Ми вирішили близько 2000 трудових конфліктів, допомігши працівникам отримати зарплату, захистивши від незаконних звільнень і змусивши роботодавців виконувати свої зобов’язання. Ми об`єднуємо людей, які працюють на приватних і державних підприємствах, у сферах будівництва, торгівлі, виробництва, ЖКГ, освіти, сфері послуг, сільському господарстві, а також підприємців, студентів, учнів і безробітних. На сьогодні ми – єдина в Україні профспілка, що захищає права робітників, не оформлених на роботу офіційно. За цей час членами профспілки стало більше 6000 працівників.

Новий час ставить перед нами нові вимоги. У 2016 році Трудовою Солідарністю для захисту прав українців у Польщі, створюється – Профспілка українських трудових мігрантів «Трудова солідарність».

Польща сьогодні є однією з найпопулярніших держав для українських заробітчан, більше 95% трудових мігрантів у Польщі – родом із України. Проте зі збільшенням потоку заробітчан до Польщі, зростає і кількість зловживань щодо українських робітників. Невиплата заробітної плати та елементарне недотримання умов праці, маніпуляції з документами і навіть торгівля людьми – українські заробітчани часто почуваються безправними і не знають, куди звертатися за допомогою.

Профспілка у Польщі стала частиною українського профспілкового руху «Трудова солідарність». У лютому 2017 року Трудовою Солідарністю був організований страйк українських робітників у Варшаві. Це перший в історії страйк українських робітників у Европі.

Ми на власному досвіді переконалися: сьогодні ефективний захист трудових прав неможливий без боротьби за свої права.

Долучайтеся до нашої команди! Разом ми зможемо досягнути спільної мети!