Центр захисту


«Центр захисту українців за кордоном» це перший в Україні громадський проект створений для підтримки українців, що працюють в різних країнах. Дана ініціатива належить українській профспілці «Трудова Солідарність», що захищає українців у Польщі з 2016 року.

Останнім часом дуже гостро стоїть питання захисту українців за кордоном. Порушення прав українських трудових мігрантів у Польщі набуло масового характеру. Наші земляки все частіше стають жертвами обману, як з боку недобросовісних роботодавців, так і нечесних посередників у працевлаштуванні. Небажання українського посольства та польських правоохоронців займатися проблемами українських робітників, тільки погіршує і без того хитке становище українців в Польщі.

«Центр захисту українців за кордоном» надає можливість українцям отримати допомогу та інформацію щодо своїх прав.

Важливо, щоб працюючи в Польщі, українці отримували належну зарплату, щоб до нас відносилися належним чином.

Звернувшись до “Центру захисту українців за кордоном”, Ви отримаєте можливість користуватися кращою професійною та юридичною допомогою.

З відкриттям у місті Рівному, регіоні де проживає багато заробітчан «Центру захисту українців за кордоном», профспілка «Трудова Солідарність» стає ще на крок ближче до українських трудових мігрантів.

Профспілка «Трудова Солідарність» – єдина українська організація яка займається захистом українських робітників в Польщі та має багаторічний досвід в цій сфері.

Для допомоги українським робітникам в Польщі профспілкою «Трудова Солідарність» створені такі ініціативи: «Гаряча лінія щодо захисту трудових прав», «Чорні списки Польща», «Юридична онлайн консультація».

Звертайтесь за захистом своїх прав та за допомогою до “Центру захисту українців за кордоном” за адресою: м. Рівне, вул. Київська, 36, офіс 506. Телефон/Вайбер: +380672496813