У Києві почався ТАРИФНИЙ МАЙДАН

У суботу, 28 червня у столиці почалася масова акція протесту проти підвищення тарифів на комунальні послуги та транспорт – ТАРИФНИЙ МАЙДАН. На мітинг під гаслом «Ні тарифному грабунку!» на Арсенальній площі зібралося більше 300 людей. Кияни вимагають скасування підвищення тарифів і реального соціального захисту малозабезпеченого населення.
Учасники Тарифного Майдану тримали в руках плакати «Спочатку європейські зарплати – потім європейські тарифи!», «Ні диктатурі ЖКГ!», «Люди беднеют – олигархи богатеют!», «Верните тарифы на место!». Мітингувальники скандували: «Ганьба ЖКГ!», «Ні підвищенню тарифів!» та «Вимагаємо реформи ЖКГ!». Організатором акції протесту виступила незалежна профспілка «Трудова Солідарність».
«Ми вимагаємо скасувати грабіжницьке підняття тарифів і підвищити якість комунальних послуг. Необхідно переглянути УСІ складові тарифів з метою зменшення непомірних витрат на апарат підприємств ЖКГ. Порядок формування тарифів має бути абсолютно прозорим та відкритим – щоб кожен українець знав, за що він платить», — розповів голова профспілки «Трудова Солідарність» Віталій Махинько.
CIMG8938
Активісти також вимагають реального соціального захисту малозабезпеченого населення. «За новими тарифами кияни платитимуть за «комуналку» практично в два рази більше. При цьому соціальні гарантії, пенсії та зарплати «заморозили», доходи громадян суттєво зменшилися, а ціни на все зросли. Ми вимагаємо дотримання права українців на достатній життєвий рівень, передбаченого статтею 48 Конституції України», — заявив Віталій Махинько.
На мітингу виступили представники громадських організацій і просто небайдужі жителі міста. Активістами розпочато збір підписів за скасування нових тарифів.
Тарифний Майдан
З суботнього мітингу Тарифний Майдан лише починається – мітингувальники обіцяють постійно проводити акції протесту, допоки влада не почує їхні вимоги. На Арсенальній площі тепер діятиме «Відкритий мікрофон», де кожен охочий зможе висловити свою позицію з питань тарифів і соціальних прав українців.
CIMG8981

Вам может также понравиться...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *