«Трудова Солідарність» пікетувала Головне управління міліції м. Києва

У п’ятницю, 25 липня, профспілка «Трудова Солідарність» пікетувала ГУ МВС у м. Києві.
Активісти протестували проти бездіяльності міліції щодо переслідування і нападів на представників профспілки. Начальник столичного управління міліції пообіцяв взяти справу під особистий контроль.
«25 червня працівники «Київзеленбуду» у присутності співробітників міліції напали на активістів профспілки. В результаті була пошкоджена техніка, одяг, зникли документи профспілковців. Проте розслідування такої на перший погляд «простої» справи, свідками якої були самі правоохоронці, чомусь практично не просувається.
Вночі 30 червня на активістів «Тарифного Майдану», організатором якого стала «Трудова Солідарність», було скоєно озброєний напад. Пошкоджено майно профспілки. Злочинці викрали та катували активіста «Трудової Солідарності». На адресу представників профспілки постійно лунають погрози. Проте маючи всі докази на руках, міліція досі не почала кримінальне провадження. Потерпілому дві доби не видавали направлення на проходження медогляду, щоб отримати цей формальний папірець, активістам довелося пікетувати Печерське районне відділення міліції», — розповідають профспілковці.
Протестувальники вимагають:
— порушити кримінальну справу за фактами викрадення та катування активіста, пошкодження майна профспілки;
— провести об’єктивне розслідування перелічених злочинів проти активістів;
— притягнути винних до відповідальності згідно чинного законодавства.
До активістів вийшов начальник ГУ МВС м. Києва, а також начальники Печерського та Шевченківського районних управлінь міліції, де повинні розслідуватися правопорушення щодо представників профспілки.
«Новий начальник Головного управління міліції у м. Києві Олександр Терещук взяв нашу справу під особистий контроль. Ми також поспілкувалися із начальниками Печерського та Шевченківського районних управлінь міліції, сьогодні нам призначили зустрічі в цих управліннях. Сподіваємося, що тепер розслідування нападів на активістів нарешті зрушиться з місця», – заявив голова «Трудової Солідарності» Віталій Махинько.
Сайт_2

Вам может также понравиться...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *