Профспілкові активісти пікетуватимуть Держземагентство: «Досить обкрадати працівників!»

У середу, 12 листопада, об 11:00 активісти профспілки «Трудова солідарність» одночасно пікетуватимуть Держземагентство у Києві та Головне управління Держземагентства у Кіровоградській області, протестуючи проти масового порушення трудових прав працівників відомства та злочинних дій керівництва відділу Держземагентства у Новомиргородському районі на Кіровоградщині.

«Як з’ясувалося, працівникам відділу Держземагентства уже тривалий час не виплачують зарплату у належному розмірі: різниця між нарахованою зарплатою та коштами, які реально щомісяця надходили на банківські рахунки, становить більше половини середньої зарплати по відділу. Наразі за цим фактом порушено кримінальне провадження, ведеться слідство. Тим часом працівницю, яка звернулася до прокуратури з приводу розбіжностей у зарплаті, було незаконно звільнено», заявив голова профспілки «Трудова солідарність» Віталій Махинько. Працівникам також відмовляли у належному оформленні трудових відносин, а начальник новомиргородського відділу незаконно займає посаду, позаяк не має вищої юридичної або землевпорядної освіти.

Активісти вимагають відсторонити від посади керівника відділу Держземагентства у Новомиргородському районі, повернути працівникам належну їм зарплату за весь час і оформити їх на роботі згідно вимог трудового законодавства. А також поновити на посаді незаконно звільнену працівницю та притягнути до відповідальності всіх винних у фінансових злочинах.

Початок акції: 12 листопада об 11:00

Місце проведення:
м. Київ, вул. Народного ополчення, 3, Держземагентство України
м. Кіровоград, вул. Тимірязєва, 84, Головне управління Держземагентства у Кіровоградській області

Вам может также понравиться...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *