Завдяки профспілці повару виплатили заборгованість по зарплаті

Без офіційного працевлаштування робітникам дуже складно домогтися справедливості та отримати кровно зароблені гроші, не кажучи вже про якісь соціальні гарантії. Єдиним захистом для багатьох із них на сьогодні є незалежна профспілка, що не поділяє трудівників за записами у трудовій книжці.
В’ячеслав Седлецький працював поваром у столичному ресторані «Galleria del Gusto». Через складну економічну ситуацію був змушений погодитися на роботу без офіційного оформлення. Коли заборгованість по зарплаті за два місяці сягнула більше двох тисяч гривень, хлопець залишився без засобів до існування. Виплатити зароблене працедавець під різними приводами відмовлявся. Головним «аргументом» керівника закладу було те, що хлопець не був офіційно працевлаштований. За словами В’ячеслава, за весь час роботи ніхто не поцікавився його документами.
Хлопець звернувся за допомогою до незалежної профспілки «Трудова Солідарність». Після звернень профспілки у всі інстанції та активних переговорів, директор закладу у той же день виплатив В’ячеславу зарплату.
«Ми захищаємо права кожного члена профспілки незалежно від того, офіційно оформлений працівник чи ні. Саме співробітники «без документів» є сьогодні найбільш вразливими. Головне в такій ситуації – не мовчати, а боротися за захист своїх справ. Спільними зусиллями ми можемо домогтися дотримання законних прав працівників», — переконаний голова незалежної профспілки «Трудова Солідарність» Віталій Махинько.

Вам может также понравиться...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *