«Трудова Солідарність» вітає боротьбу тернопільських дорожників

Незалежна профспілка «Трудова Солідарність» вітає боротьбу працівників Служби автомобільних доріг в Тернопільській області за призначення нового професійного керівництва та виплату заборгованості по зарплаті.

Близько двох тижнів тому керівником цієї служби призначили 28-літнього Богдана Юлика – сина очільника СБУ  Тернопільщини Івана Юлика. Дорожники виступили категорично проти новопризначеного шефа, який за попередньої влади займав посаду першого заступника начальника цього відомства.

Більше 300 працівників підприємства на зборах трудового колективу підписались під зверненням до прем’єр-міністра, голови ТОДА і народних депутатів із вимогою звільнити Богдана Юлика з цієї посади і призначити людину, якій довірятиме весь колектив. Окрім того, робітники  також вимагають до 10 квітня виплатити двомісячний борг із заробітної плати та забезпечити стабільне фінансування дорожнього господарства області.

«Саме попереднє керівництво САД в області, серед якого був і новопризначений Богдан Юлик, через свої інтереси призвели до утворення великих боргів та фактичної неспроможності нормальної діяльності дорожніх господарств, до постійної затримки заробітної плати та жахливого стану дорожнього покриття», — йдеться у тексті звернення, опублікованого на сайті «Інфопростір».

«Ми вітаємо протест тернопільських дорожників та підтримуємо їхню активну позицію. На жаль, поки що мало українців готові протестувати проти дій «зверху» та боротися за свої законні права. Боротьба тернопільчан – це приклад того, що суспільство поступово міняється і зусилля народу були недаремними. Щиро сподіваюся, що скоро таких прикладів буде набагато більше», — заявив голова профспілки «Трудова Солідарність» Віталій Махинько.

Вам может также понравиться...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *