Заява «Трудової Солідарності» про зникнення кримінальної справи у поліції Тернопільської області!

Після тривалого затягування розслідування кримінального провадження щодо корупційних дій керівництва Кременецької академії, справа просто-напросто зникла у Головному управлінні Національної поліції в Тернопільській області.

Кримінальне провадження у справі «мертвих душ» у Кременецькій обласній гуманітарно-педагогічній академії ім. Т. Г. Шевченка було відкрито багато місяців тому. Спочатку ним займалася Кременецька поліція, однак справа фактично не зрушила з місця. Після численних звернень представників профспілкового руху «Трудова Солідарність» до вищих інстанцій, справу було передано до обласної поліції. Керівник поліції Тернопільщини поспілкувався з профспілковцями та пообіцяв взяти хід розслідування цього кримінального провадження під свій особистий контроль.

Попри всі обіцянки, до цього часу жодних результатів немає – незважаючи на те, що факти корупції очевидні та всі докази злочинної діяльності керівництва ВНЗ лежать на поверхні. Представники силових структур під різними приводами затягують справу, своєю бездіяльністю покриваючи високопоставлених корупціонерів.

Варто зазначити, що проти голови профспілки «Трудова Солідарність» у Кременецькій академії, старшого викладача Лідії Макаренко, через її активну профспілкову діяльність та принципову громадянську позицію у навчальному закладі з боку керівництва розпочалася справжня кампанія переслідування, утисків і залякування, і це у той час, коли чоловік та брати Лідії захищають Україну в зоні АТО.

Після тривалих відмовок з боку «представників закону», цими днями у Тернополі врешті відбулася зустріч Лідії Макаренко зі слідчим Филимою Б.П. для ознайомлення із кримінальним провадженням. Однак з’ясувалося, що справа зникла, зі слів слідчого, її витребувала прокуратура, яка саме – невідомо. Більше того, слідчий вів себе по-хамськи та чітко дав зрозуміти, що без вказівки «згори» справою ніхто займатися не буде.

«Трудова Солідарність» вважає неприпустимими такі дії поліції та вимагає проведення негайного справедливого розслідування! Поліція – не приватна контора для «кришування» корупціонерів!

У цей важкий для нашої Держави час кожен повинен сумлінно виконувати свою роботу та працювати на благо України. Сьогодні очевидно, що корупція – основний ворог нашої Держави і нашого Народу. І боротися з нею потрібно на всіх рівнях – починаючи з невеликого містечка, села та району, підприємства та навчального закладу!

Така «робота» та цинічна бездіяльність поліції – це ганьба для правоохоронних органів і прямий саботаж реформ. Ми закликаємо владу негайно дати належну оцінку ситуації та вжити заходів! Ми не допустимо, щоби кримінальні справи щодо корупціонерів «губилися» в стінах поліції та разом змусимо правоохоронні органи виконувати свої обов’язки!

Вам может также понравиться...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *