Працівники «Зеленьбуду» напали на профспілкових активістів

Про це повідомив журналіст “Страйку” з місця події.
Як уже писав “Страйк”, сьогодні , 25 червня активісти “Трудової Солідарності” прийшли на прийом до генерального директора КО «Київзеленбуд» Михайла Царенко. Незважаючи на те, що представники профспілки звернулися у прийомний час, чекати довелося довго: Михайло Царенко запізнився на 1,5години.
Причиною візиту стало нещодавне звернення до профспілки працівника Святошинського лісопаркового господарства Олександра Кондратюка.Робітник у відчаї: його разом із дружиною та двома неповнолітніми дітьми виселяють зі службового житла, наданого чоловікові ще чотири роки тому. Сім’я опиняється фактично на вулиці. Звернення до керівництва нічого не дали, тому Олександр попросив захисту у незалежної профспілки.
“Міліція уже приїхала в «Київзеленбуд». Директор КО Михайло Царенко викликав наряд, щоби вигнати з прийомної активістів профспілки та працівника з сім’єю, якого виселяють зі службового житла. В результаті робітник із малолітніми дітьми опиниться на вулиці. Наразі працівники міліції розбираються у ситуації”, – повідомили активісти з місця події.
Нагадаємо, Михайло Царенко минулого року потрапляв у поле зору ЗМІ у зв’язку із так званим «каштановим» скандалом.
Прибуття правоохоронців лише ускладнило ситуацію.
“Після того, як працівники міліції отримали пояснення, працівники підприємства в присутності представників правоохоронних органів напали на активістів профспілки. В результаті бійки була пошкоджена техніка, одяг, зникли документи,” – розповів керівник профспілки Віталій Махинько.
За його словами, прохання активістів перешкодити протиправним діям працівників “Зеленьбуду” міліціонери проігнорували. Більше того — представники правоохоронних органів відмовилися засвідчити конфлікт, свідками котрого вони були.
“Лише після того, як я наполіг, заяву про напад і перешкоджання професійній діяльності було прийнято” – розповів Віталій Махинько.
Варто зауважити, що під час бійки були пошкоджені двері приймальні.
Крім того, дружині працівника “Зеленьбуду”, якого виселяють с помешкання стало зле. За нею приїхали “швидка”.
Зеленбуд

Вам может также понравиться...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *