Відбулася зустріч профспілкових активістів із очільником Тернопільської обласної поліції

Основним предметом обговорення стала ситуація у Кременецькій академії. Активісти «Трудової солідарності» Лідія Макаренко та Петро Штогун розповіли про порушення у навчальному закладі щодо «мертвих душ» і незадовільний хід розслідування відповідного кримінального провадження. Начальник Головного управління поліції в Тернопільській області Олександр Богомол пообіцяв взяти справу під особистий контроль.

У листопаді минулого року було відкрито кримінальне провадження у справі «мертвих душ» серед студентів Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім.Тараса Шевченка. Однак незважаючи на постійні звернення профспілчан, за цей час розслідування майже не зрушило з місця, хоча всі докази та факти зловживань лежать на поверхні. Нещодавно голова профспілки «Трудова солідарність» у КОГПА ім. Тараса Шевченка, старший викладач Лідія Макаренко додзвонилася на програму та у прямому ефірі телеканалу ТТБ (Тернопільське обласне телебачення) озвучила цю проблему керівнику Головного управління поліції у Тернопільській області Олександру Богомолу.

Після телефонної розмови профспілкових активістів запросили на прийом до очільника поліції Тернопільщини. Голова незалежної профспілки у Кременецькій академії Лідія Макаренко та керівник Західного представництва «Трудової солідарності» Петро Штогун обговорили з керівником обласної поліції ситуацію, що склалася довкола «мертвих душ» у Кременецькій академії, розповіли про штучне затягування відповідного кримінального провадження. Зустріч вийшла насиченою та результативною, у підсумку начальник обласного управління поліції Олександр Богомол пообіцяв, що візьме хід розслідування під особистий контроль.

«Ми не дозволимо, щоб ця справа канула в небуття, як це вже трапилося минулого року, коли мова йшла про «мертві душі» серед працівників академії, які «дружили» з навчальним закладом лише трудовими книжками», — запевнила голова «Трудової солідарності» у КОГПА ім. Тараса Шевченка Лідія Макаренко.

Однак після розмови профспілкових активістів із очільником обласної поліції, керівництво навчального закладу розгорнуло нову кампанію переслідування Лідії Макаренко. Позаяк з професійної та етичної точки зору дорікнути Лідії Макаренко нічим, керівництво Кременецької академії пустило в дію звичні прийоми адміністративного і психологічного тиску на «непокірного» викладача, дезінформації та залякування працівників. Замість того, щоб навести порядок у ВНЗ і припинити зловживання, керівна ланка навчального закладу намагається штучно сфокусувати весь негатив на голові незалежної профспілки, яка не побоялася відкрито говорити про численні факти порушень.

«Своєю поведінкою керівництво Кременецької академії ганьбить навчальний заклад, де працює багато відданих своїй справі професіоналів. Поки чоловік і брати Лідії Макаренко захищають нашу Державу на фронті, ця мужня жінка бореться із корупцією, яка руйнує рідну академію зсередини. Незалежна профспілка, громадські активісти – ми закликаємо керівників Кременецької академії припинити покривати корупціонерів і влаштовувати брудні провокації проти чесних викладачів, які не йдуть на компроміс із сумлінням. Нас не залякати, ми продовжуватимемо відстоювати законність і справедливість, та в разі потреби звертатимемося до вищих інстанцій. Боротьба продовжується!», — заявив Петро Штогун.

Вам может также понравиться...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *