Віталій Махинько заявив про порушення у Новомиргородському управлінні Держземкадастру на засіданні Антикорупційної ради

Про численні правопорушення з боку керівництва відділу Держземкадастру у Новомиргородському районі півторарічної давнини нагадав правоохоронцям керівник профспілкового руху «Трудова Солідарність» Віталій Махинько під час засідання Антикорупційної ради при Кіровоградській ОДА. Профспілковий лідер поцікавився у присутніх представників правоохоронних органів, чи понесли відповідальність керівники земельного управління за масове порушення трудових прав працівників відомства.

«Нещодавно мої земляки з Новомиргорода – бійці АТО – перекривали дорогу через те, що не можуть отримати земельні ділянки. Півтора роки тому ми пікетували обласне управління Держземагентства через корупцію у Новомиргородському управлінні. Зараз іде мова про тих же людей, незважаючи на те, що керівника відділу звільнено. Чи понесли відповідальність ті працівники за свої дії?», — запитав Віталій Махинько.

Заступник начальника управління захисту економіки в Кіровоградській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України Олексій Чухненко запевнив, що слідчі дії за фактами порушень, про які повідомили учасники пікету під стінами ОДА, продовжуються.
«Під час перекриття дороги учасниками АТО, у них була взята заява. Наразі за всіма викладеними у ній фактами проводиться увесь комплекс слідчих робіт. Думаю, незабаром будуть винесені конкретні рішення», — переконував Олексій Чухненко.

Поліціянт запевнив, що у кожному районі Кіровоградщини є десятки розпочатих кримінальних проваджень за фактами корупційних правопорушень у сфері земельних відносин. Усі вони розглядаються слідчими органами.

Голова Кіровоградської ОДА Сергій Кузьменко повідомив, що відповідальність понесуть усі, хто того заслуговує, після висновків урядової комісії, яка до кінця березня працюватиме у відомстві. Наразі призначено тимчасового керівника управління Держгеокадастру в Кіровоградській області, який має стабілізувати ситуацію із виділенням земельних ділянок.

Antikorupzijna_rada_2

Вам может также понравиться...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *