Волонтери з Кіровоградщини подарували джип бійцям АТО

На вихідних жителі міста Долинська Кіровоградської області в черговий раз відвезли повну машину гуманітарної допомоги в зону АТО.
Кіровоградські волонтери купили джип для українських бійців, який на їхнє замовлення спеціально «пригнали» з Європи. Активісти «Трудової солідарності» за власний кошт привели автомобіль у «бойову готовність»: відремонтували, пофарбували у камуфляжний колір та повністю забезпечили паливно-мастильними матеріалами.Dopomoha_4

На прохання бійця АТО із міста Долинська, який після короткої відпустки повертався до місця проходження служби, ініціативна група мешканців багатоповерхових будинків Долинської за півдня зібрала повну машину гуманітарної допомоги. Тож долинчанин повернувся до товаришів із приємними гостинцями.
«Мешканці Долинської Ясинська Л., Петлюк Я., Черненко В., Сахно Н., Єленгаупт С., Якуніна В., Якуніна Л., Коломоєць Н., Кривонос О., Іванченко В., Степанкевич А., Колісніченко Г., Кермач С., Алейнік Н., Яковенко Н., Погорєлова М., Нестеренко О., Салтан М., Атамас О., Зарубенко Н., Бриндак А., Ніколаєнко О., Ткаленко Н., Гречко С., Риженко Р., Шестокрил С., Дерев’янко Н., Бошог О., Ліщишина В., Устенко С. терміново підготували до транспортування домашню випічку, продукти харчування та консервацію, набори ключів для ремонту важкої техніки для передачі нашим воїнам», — розповіла представник ініціативної групи Олена Кривонос.

Dopomoha_5

Продуктовий набір підготували і профспілковці, зокрема, передали бійцям мед, згущене молоко та шоколад.

Це вже далеко не перша допомога долинчан українським військовим: ініціативна група мешканців міста Долинська разом із профспілкою «Трудова солідарність» і просто небайдужими жителями регулярно споряджають машини із гуманітарною допомогою в зону АТО.

VLUU L110  / Samsung L110

VLUU L110 / Samsung L110

Dopomoha_2

Вам может также понравиться...

1 комментарий

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *