«Трудова Солідарність» захистила право громади на землю

Два тижні тому мешканці одного із багатоквартирних будинків у Кременці вирішили приватизувати прибудинкову територію, на якій знаходяться їхні гаражі та сараї. Та коли жителі будинку прийшли подавати документи, їх чекав справжній шок! Виявляється, їхню прибудинкову територію давно уже дозволили приватизувати підставній особі.
Самих же мешканців про це ніхто ані словом не попередив – повністю «в кращих традиціях» нашої влади!
Невдовзі юридичне свавілля продовжилося прямим втручанням: кримінальні елементи почали розбирати сарай на території та погрожувати жителям фізичною розправою. Мешканці будинку написали заяву до міліції, та «правоохоронці» її просто проігнорували.
Кременчани звернулися за підтримкою до місцевого осередку незалежної профспілки «Трудова Солідарність». «У наш час масового беззаконня і свавілля влади, ми «де-факто» уже більше, ніж просто профспілка. Ми захищаємо членів профспілки не лише у трудових питаннях, а й у випадку порушення їхніх законних прав у всіх сферах життя», — розповів голова незалежної профспілки «Трудова Солідарність» Віталій Махинько.
За підтримки «Трудової Солідарності» жителі будинку створили ОСН (орган самоорганізації населення), щоб разом захищати своє право господарювати на своїй території. Завдяки допомозі профспілки справа набула широкого резонансу.
8 травня на засідання сесії міськради прийшли не лише жителі будинку, а й активісти незалежної профспілки, громади та ЗМІ. Під тиском громадськості на сесії міськради скасували злочинне рішення про передання землі підставній особі, позаяк першочергове право приватизації прибудинкової території належить саме мешканцям цього будинку. Таким чином, завдяки незалежній профспілці кременчани відвоювали свої законні права.

Вам может также понравиться...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *