Акція «Стоп мошенники» викрила шахраїв, які не виплачують зарплату працівникам

Сьогодні вранці, 18 березня, профспілка «Трудова солідарність» провела акцію протесту проти невиплати заробітної плати працівникам кіровоградського закладу «Паризький дворик». На вікнах кафе було розклеєно листівки з написами: «Стоп мошенники», « Здесь не платят зарплату». Цією акцією профспілкові активісти мають на меті вплинути на керівництво «Паризького дворика» та захистити працівників від шахрайських дій власників кафе.

За останні декілька місяців до профспілки звернулися 7 працівників закладу «Паризький дворик». Вони повідомили, що протягом 2014 року з ними так і не були офіційно оформленні трудові відносини, до того ж, їм систематично не виплачувалася заробітна плата. Активісти профспілки надіслали листа керівникам закладу, але його було проігноровано.

На жаль, ситуація так і не змінилася, тому «Трудова солідарність» була змушена написати відповідні звернення до прокуратури та податкової інспекції. 10 березня від прокуратури було отримано повідомлення про початок досудового розслідування у кримінальному провадженні за фактом грубого порушення законодавства про працю.

На даний момент активісти профспілки чекають на відповідь від податкової інспекції та остаточного рішення прокуратури.

Наразі з лідером «Трудової солідарності» Віталієм Махиньком уже зв’язався власник приміщення, у якому знаходиться «Паризький дворик». Чоловік обурений поведінкою орендарів і пообіцяв зі свого боку всіляко посприяти виплаті зарплати працівникам закладу.

У профспілці настроєні рішуче: «Ми будемо відстоювати права працівників кафе до повної виплати зарплати та надалі боротися з беззаконням і шахрайством», — заявив Віталій Махинько.

Cafe_2

Cafe_1

Cafe_3

Vidpovidj_prokuratura

Вам может также понравиться...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *