Віталій Махинько провів перший семінар із захисту трудових прав

У Києві відбувся безкоштовний семінар на тему «Як захистити свої трудові права». На запитання учасників зустрічі відповіли лідер робітничого руху, голова «Трудової солідарності» Віталій Махинько та адвокат із трудових питань Тетяна Кравченко. Було прийнято рішення надалі проводити такі семінари щотижня.

Семінар зібрав представників різних професій, які працюють на підприємствах різних форм власності. У кожного з них – своя проблема, своя історія боротьби за трудові права і свої запитання до профспілкового лідера. За словами учасників, зустріч вийшла насиченою та результативною, було розглянуто чимало проблем, працівники отримали юридичний лікнеп і консультацію, як краще діяти у їхній ситуації.

Seminar_2

Основні питання, які найбільше цікавили присутніх, – як відстояти свої права у разі незаконного звільнення чи невиплати заробітної платні. Учасники зустрічі проявили неабияку зацікавленість нестандартними підходами у роботі профспілки «Трудова солідарність», що на практиці довели свою ефективність у справі захисту трудових прав.

Адвокат Тетяна Кравченко розповіла слухачам про особливості застосування ст. 32 Трудового Кодексу, пов’язаної зі «змінами істотних умов праці», якою сьогодні часто зловживають роботодавці.

Seminar_3

На семінарі піднімалися і інші доволі складні питання та проблеми, з якими стикаються українські працівники: звільнення під час випробувального терміну вагітної жінки за ініціативою працедавця, звільнення за власним бажанням медпрацівника, який не відпрацював належних три роки після навчання.

Частина учасників заходу вирішили приєднатися до профспілкового руху та вступити до лав «Трудової солідарності».

«Семінаром зацікавилося дуже багато людей, на жаль, не всі з них змогли приїхати цієї суботи. Проблем і запитань справді чимало, тому для себе я прийняв рішення у майбутньому проводити такі семінари кожного тижня – не лише у Києві, а й у інших містах України», — розповів Віталій Махинько.

Вам может также понравиться...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *