Кіровоградці створили громадську організацію «Трудова Солідарність»

9 липня відбулася прес-конференція, присвячена створенню на Кіровоградщині громадської організації «Трудова Солідарність». Кіровоградці об’єдналися заради спільного захисту своїх законних прав та інтересів громади. Організація створена на базі незалежної профспілки «Трудова Солідарність», «Робітничої Дружини», до об’єднання увійшли відомі громадські діячі області.
На прес-конференції активісти розповіли про основні засади та завдання нової громадської організації, а також окреслили ключові напрями роботи та перші кроки «Трудової Солідарності».
Головна мета новоствореної організації: захист прав жителів Кіровоградщини, насамперед трудових і соціальних.
Основні напрями діяльності на сьогодні: скасування непосильного підвищення тарифів на комунальні послуги та транспорт, покращення якості послуг ЖКГ, контроль за дотриманням трудових прав працівників, захист позичальників і вкладників від свавілля банків, забезпечення громадського порядку, протидія корупції та дерибану землі і майна громади, соціальний захист малозабезпеченого населення.
«Кіровоградщина – це мій рідний край, наша профспілка уже багато років захищає права жителів нашої області. Тому саме Кіровоградщину ми вибрали як базову платформу для розвитку нашої громадської організації», — розповів голова «Трудової Солідарності» Віталій Махинько.
«Трудова Солідарність» закликає всіх небайдужих кіровоградців приєднатися до громадського руху та разом навести лад у спільному домі! Лише справжнє самоврядування може сьогодні вирішити проблеми громади, що накопичувалися роками внаслідок бездіяльності, непрофесіоналізму та корумпованості чиновників! Поодинці складно боротися зі свавіллям місцевих князьків і впливати на діяльність міської влади. Разом нам під силу захистити наші права та досягнути реального народовладдя!

І повіє вогонь новий із Чорного лісу!

Вам может также понравиться...

комментария 2

  1. Василий:

    Віталій моі вітання!Ми за Трудову Солідарність як що можна скиньте будьласка статут!

  2. Только вчера об этом думал, так что пост как нельзя в тему!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *