Кіровоградці протестуватимуть, доки у крамницях не буде дешевого хліба

Все більше жителів Кіровограда приєднуються до «хлібного протесту». За 10 днів активісти «Трудової солідарності» зібрали більше трьох тисяч підписів проти подорожчання хліба. Профспілчани обіцяють продовжувати протест, доки у продуктових крамницях не буде дешевого соціального хліба!

Уже більше тижня у Кіровограді триває акція протесту проти подорожчання хліба, організована незалежним профспілковим рухом «Трудова солідарність». Активісти роздають листівки та збирають підписи під зверненням до глави області Сергія Кузьменка з вимогою забезпечити Кіровоградщину дешевим соціальним хлібом. До намету протестувальників на площі Героїв Майдану активно підходять жителі нашого міста, щоб підтримати протест: за 10 днів було зібрано більше трьох тисяч підписів.

Акція вже змусила обласну владу взятися за вирішення «хлібного» питання. Губернатор області Сергій Кузьменко на апаратній нараді наголосив: «Ми повинні зробити все для того, щоб люди купували хліб за справедливою ціною». В облдержадміністрації рекомендували виокремити 1-2 найпопулярніші сорти хліба у кожному районі та знизити на них ціну, при цьому в ОДА підкреслили, що «можливості для цього є». Знизити ціни на хліб планують насамперед за рахунок поставок борошна з Аграрного фонду за цінами, значно нижчими від ринкових. Торгівельним мережах також порадили більше уваги приділити хлібобулочним виробам місцевих виробників, виготовленим за простою рецептурою.

Кіровоградці не мають наміру зупинятися на досягнутому та продовжуватимуть протест, доки справу не буде доведено до кінця.
«Це позитивний сигнал, але такі декларації – це лише перший крок. Ми продовжуватимемо акцію протесту, доки у продуктових крамницях області не буде достатньо соціального хліба за доступною ціною», — заявив лідер «Трудової солідарності Віталій Махинько.

Akcija_Chlib_1

Вам может также понравиться...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *