Завдяки профспілці пекарям виплатили зарплату

До Західного представництва незалежної профспілки «Трудова солідарність» за допомогою звернулися дві працівниці приватної пекарні у місті Кременці Тернопільської області. Після звільнення з роботи їм не виплатили розрахункових і заборгували зарплату за два місяці.

Активісти профспілки поспілкувалися із новою директоркою ПП «Бекерай», керівник підприємства пообіцяла розібратися у ситуації. В результаті вже наступного дня з пекарями повністю розрахувалися.

«Директор ПП «Бекерай» пообіцяла і надалі активно співпрацювати з нашою профспілкою. Адже на сьогодні 18 працівників підприємства є членами «Трудової солідарності», — розповів керівник Західного представництва Петро Штогун.

За останні кілька місяців «Трудова солідарність» успішно вирішила чимало трудових конфліктів у західному регіоні. Так, завдяки втручанню профспілкових активістів працівниці тернопільської фірми не лише виплатили заборговану зарплатню, а й поновили на роботі. А у лютому «Трудова солідарність» відстояла права та інтереси викладача Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка.

Вам может также понравиться...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *