Лідер «Трудової Солідарності» Віталій Махинько йде на вибори по 101 виборчому округу

Лідер «Трудової Солідарності» Віталій Махинько вирішив іти на вибори по 101 мажоритарному виборчому округу на Кіровоградщині.
«Основні цілі моєї діяльності – це досягнення верховенства права і соціальної справедливості, захист прав і добробут кожного українця. Ключові принципи моєї програми – це самоорганізація, самооборона і самоуправління. Ставши справжніми господарями на своїй землі, ми зможемо вивести Кіровоградщину в лідери за рівнем економічного розвитку і добробуту населення», — переконаний голова «Трудової Солідарності».

Віталій Васильович Махинько народився 7 січня 1977 року в селі Капітанівка Новомиргородського району Кіровоградської області. Саме тут, на Кіровоградщині, пройшли дитячі та юнацькі роки майбутнього профспілкового лідера, тут жили батьки, діди й прадіди. Саме з Кіровоградщиною Віталій Махинько пов’язує свої подальші плани і прагнення.
За освітою Віталій Махинько – економіст, закінчив Київський державний торговельно-економічний університет. Професійно займався спортом, має розряд кандидата в майстри спорту з академічної греблі.
З першого курсу університету розпочав підприємницьку діяльність. Створив близько десятка підприємств, що займалися торгівлею та виробництвом. Працював директором своїх компаній. В 2003-2004 роках на підприємства Віталія Махинька було здійснено декілька рейдерських атак. Через послідовну і принципову позицію протидії корупції на підприємця почався тиск з боку правоохоронних органів, які згодом зруйнували його бізнес.
З 2009 року Віталій Махинько активно займається правозахисною та громадською діяльністю. Як профспілковий лідер був організатором і активним учасником резонансних акцій боротьби робітників за свої права: акції за трудові права будівельників при підготовці ЄВРО-2012, голодування в Київській міській адміністрації з вимогою виплатити зарплати членам профспілки, протест проти обмеження свободи мирних зібрань на Майдані влітку 2013 року, перекриття залізниці в Києві з вимогою виплати заробітної плати, Марш Протесту Мостобудівників по центру столиці, медійна платформа «Відкритий Мікрофон» на Майдані у грудні 2013 року – на підтримку євроінтеграційних прагнень, захисту прав і свобод українців, Марш Миру та соціальний рух «Тарифний Майдан». За час профспілкової діяльності допоміг робітникам різних підприємств виграти більше 2000 трудових конфліктів.
16 серпня на Установчому з’їзді прийнято рішення про створення на Кіровоградщині політичної партії «Трудова Солідарність» та обрання головою партії Віталія Махинька. Наразі триває збір підписів за створення партії. За таких умов Центральною Радою Партії було прийнято рішення делегувати Віталію Махиньку право представляти «Трудову Солідарність» на виборах по одномандатному виборчому округу.
На днях Віталій Махинько презентував свою програму розвитку Кіровоградщини — «Людині праці – гідне життя!»:

Шановні земляки!
Кіровоградщина – славетний і перспективний край: у нас найродючіші землі, багаті надра і найважливіше – талановиті та працьовиті люди. У нас багата історична й культурна спадщина, самобутні традиції та величезний інтелектуальний потенціал. Жителі нашого краю поєднали найкращі ментальні риси українського народу: любов до рідної землі, готовність боротися за свої права та прийти на допомогу людям. Кіровоградщина – серце України — і саме ми можемо стати тим цементуючим началом, що об’єднає Схід і Захід.
В основу моєї програми покладено три ключові принципи — самоорганізація, самооборона і самоуправління.
Самоорганізація — ми повинні навчитися об’єднуватися для боротьби за наші права і спільні інтереси.
Самооборона – створення своїх організацій самозахисту – наша найміцніша броня від зовнішнього агресора чи внутрішніх зловмисників.
Самоуправління – громади повинні мати механізми контролю над діяльністю влади. Ставши справжніми господарями на своїй землі, ми зможемо використовувати всі ресурси для розвитку рідного краю.
Для втілення в життя програми «Людині праці – гідне життя» я наполегливо працюватиму над вирішенням таких завдань:
захист трудових прав і подолання безробіття. Гарантування кожному працівнику гідної та вчасної заробітної плати, захист від звільнення, створення нових робочих місць в регіоні;
забезпечення соціальних гарантій, насамперед для незахищених категорій населення – пенсіонерів, інвалідів і багатодітних сімей. Повернення пенсійного віку до 55 років для жінок і 60 для чоловіків;
покращення екологічної ситуації: впровадження Програми радіаційної безпеки і надання регіону особливого статусу, що передбачатиме пільги для жителів Кіровоградщини;
прибутки від експлуатації природних багатств повинні належати громаді, зокрема, прибутки від видобутку уранових руд і сільського господарства;
відродження села – створення сільськогосподарських кооперативів за європейським зразком; гідна оплата власникам земельних паїв і можливість вільно розпоряджатися своєю землею, адже сьогодні у селян нема іншого вибору, як здавати паї за безцінь в оренду агромагнатам;
доступна та якісна медична допомога для всіх категорій населення, особливо в сільській місцевості, гідна зарплата і соцпакет для медичних працівників;
розвиток освіти – доступність якісної освіти, зростання престижу професії вчителя;
розвиток культури — збереження та примноження культурної спадщини краю, вшанування пам’яті предків і патріотичне виховання, створення можливостей для культурного та здорового дозвілля молоді;
вдосконалення транспортної інфраструктури – капітальний ремонт доріг і покращення системи транспортного сполучення.
Я багато років займаюся правозахисною діяльністю, відстоюючи права громадян як при минулій, так і при теперішній владі. Я сам пройшов через жорна нашої системи, корумпованості та продажності правоохоронних органів і суддів. Тому з власного досвіду знаю, як важко простому українцеві боронити свої права. Вже шостий рік очолюю незалежну профспілку «Трудова солідарність», що стоїть на варті трудових і соціальних прав робітників. Я вдячний Богові за можливість захищати людей і надалі працюватиму над утвердженням принципів верховенства права і соціальної справедливості. Я Вас не зраджу та зроблю все, щоб виконати мою програму. Мир у нашій Державі та благополуччя кожного українця – це мої пріоритети, за які я завжди боровся і буду боротися!
Щиро Ваш – Віталій Махинько

Вам может также понравиться...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *