Один пікет активістів змусив міліцію згадати про свої обов’язки в Новомиргороді!

Сьогодні активісти профспілки «Трудова солідарність» разом із місцевими жителями пікетували районне управління міліції у Новомиргороді. Бездіяльність міліції переповнила чашу терпіння громади.
Вже роки багатотонні вантажівки цілодобово руйнують дороги і стратегічно важливий міст, не розрахований на таке навантаження. «Міліція ніяк не реагує на таке беззаконня, а напередодні виборів і поготів. На порушення виборчого законодавства правоохоронці теж закривають очі – все місто обклеєно незаконною агітацією», — скаржаться жителі Новомиргорода.
Керівництво міліції спочатку категорично відмовлялося спілкуватися з активістами, всупереч Закону, до райвідділку не пустили навіть журналіста місцевої газети.
Тоді профспілчани звернулися до прокурора району. Після його втручання, начальник райвідділу міліції врешті погодився на зустріч у присутності активістів і кореспондента газети «Новомиргородщина».
Результатом переговорів між громадою та міліцією стало встановлення посту ДАІ поблизу мосту. «Наші активісти будуть спостерігати за роботою поста і порядком на дорогах. Тепер переповнені вантажівки місцевого олігарха більше не нищитимуть інфраструктуру міста», — заявив голова «Трудової солідарності» Віталій Махинько.
В ході розмови керівник міліції також поскаржився на нестачу ресурсів для оперативного реагування і попросив активістів допомогти у боротьбі з незаконною агітацією. Він також пообіцяв дати відповідь на офіційне звернення профспілківців щодо численних фактів порушення виборчого законодавства.
Активісти «Трудової солідарності» і надалі слідкуватимуть за дотриманням законності при проведенні передвиборчої агітації.

Вам может также понравиться...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *