Перемога «Трудової солідарності»: профспілка виграла суд у Держземагентства і захистила права працівників

«Трудова солідарність» у судовому порядку відстояла права працівниці новомиргородського відділу Держземагентства Ольги Добровольської, яку було незаконно звільнено з роботи. Жінку звільнили після її звернення до прокуратури щодо численних фінансових зловживань керівництва новомиргородського відділу відомства. 18 лютого Кіровоградський окружний адміністративний суд повністю задовольнив вимоги працівниці, постановивши негайно поновити її на роботі та виплатити заробітну плату за весь час вимушеного прогулу.

У листопаді 2014 року працівники новомиргородського відділу Держземагентства разом із активістами незалежної профспілки «Трудова солідарність» провели масштабні акції протесту проти злочинних дій керівництва цього відділу земельного відомства. Як з’ясувалося, працівникам відділу тривалий час недоплачували чималі кошти, подаючи одні суми в зарплатних відомостях і значно більші – до пенсійного фонду. У результаті звернень співробітників було відкрито кримінальне провадження по факту привласнення посадовими особами відділу державних коштів на суму близько 179 000грн (ч.4 ст. 191 Кримінального Кодексу України). Після цього корумповане керівництво відділу розпочало справжню кампанію переслідування працівників, які звернулися до правоохоронних органів.

Головного спеціаліста відділу Ольгу Добровольську, яка є членом незалежної профспілки «Трудова солідарність», було незаконно звільнено. У наказі про звільнення не вказано, які саме трудові обов’язки начебто порушила працівниця, не враховано той факт, що Ольга є одинокою матір’ю, та не узгоджено дане рішення із профспілкою. Це дає підстави говорити про те, що заступник начальника новомиргородського Держземагентства Оксана Владико просто «зводить рахунки» із підлеглою, яка наважилася звернутися до прокуратури та відкрито говорити про численні правопорушення у відділі.

Варто зазначити, що у новомиргородському відділі має місце багато порушень трудових прав: безпідставні догани та інші дисциплінарні заходи, значна частина співробітників не оформлені належним чином на роботі.

Юристи «Трудової солідарності» оскаржили неправомірні дії заступника начальника новомиргородського відділу у суді.

Тривала боротьба за законні права працівниці закінчилася справедливою перемогою! 18 лютого Кіровоградський окружний адміністративний суд повністю задовольнив вимоги позивача. Суд постановив: скасувати наказ про звільнення як незаконний, поновити на посаді Ольгу Добровольську та стягнути із відділу Держземагентства у Новомиргородському районі заробітну плату за весь час вимушеного прогулу. Постанова підлягає негайному виконанню.

У профспілці не мають наміру зупинятися на досягнутому та вимагатимуть притягнення до відповідальності посадових осіб новомиргородського відділу Держземагентства, винних у вчиненні правопорушень. «У той час, як кращі сини українського народу ціною власного життя захищають Вітчизну, корумповані чиновники в тилу виконують роль «п’ятої колони», руйнуючи державу зсередини. Впевнені у своїй безкарності, «можновладці» цинічно порушують права людей і у власних інтересах «розпоряджаються» державним майном. Вони знекровлюють нашу економіку та підривають основи правового суспільства. Сьогодні таких чиновників слід судити за законами військового часу, адже вони завдають прямої шкоди Українській Державі», — заявив лідер «Трудової солідарності» Віталій Махинько.

Sud_2

Sud_3

Sud_4

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *