Працівника «Київзеленбуду» з двома дітьми виганяють зі службового житла

Працівника «Київзеленбуду» виганяють на вулицю з двома дітьми!!!
Нещодавно до профспілки «Трудова Солідарність» звернувся працівник Святошинського лісопаркового господарства Олександр Кондратюк. Робітник у відчаї: його разом із дружиною та двома неповнолітніми дітьми виселяють зі службового житла, наданого чоловікові ще чотири роки тому. Сім’я опиняється фактично на вулиці. Звернення до керівництва нічого не дали, тому Олександр попросив захисту у незалежної профспілки.
25 червня активісти «Трудової Солідарності» прийшли на прийом до генерального директора КО «Київзеленбуд» Михайла Царенко. Саме у віданні цього комунального об’єдання перебуває зазначене лісопаркове господарство. Незважаючи на те, що представники профспілки звернулися у прийомний час, чекати довелося довго: Михайло Царенко запізнився на 1,5години.
На звернення профспілковців з проблеми Олександра Кондратюка генеральний директор відповів, що не буде вирішувати питання робітника. Активісти попросили Михайла Царенка вжити всіх заходів, щоб сім’я з малолітніми дітьми не опинилася на вулиці.
У відповідь директор «Київзеленбуду» викликав міліцію з наміром силою вигнати представників профспілки разом із дружиною Олександра Кондратюка з приймальні.

Вам может также понравиться...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *