Профспілкові юристи змусили «Київзеленбуд» забрати позов про виселення працівника

Юристи «Трудової солідарності» змусили КО «Київзеленбуд» відмовитися від свого судового позову до працівника структурного підрозділу цього підприємства Олександра Кондратюка. «Київзеленбуд» намагається виселити зі службового житла сім’ю робітника з двома малолітніми дітьми, декілька місяців тому справу було передано до суду. Профспілка безплатно забезпечила Олександру висококваліфікованого адвоката, який представляє його інтереси у суді.

Працівника Святошинського лісопаркового господарства (що перебуває у віданні КО «Київзеленбуд») Олександра Кондратюка намагаються незаконно звільнити, а його родину – виселити із наданого чотири роки тому службового житла. У результаті сім’я з двома малими дітьми опиниться на вулиці без засобів до існування.

Профспілка «Трудова солідарність», членом якої є Олександр, стала на захист його прав та інтересів. Завдяки професійним діям профспілкових юристів, «Київзеленбуд» відмовився від свого позову про виселення сім’ї Кондратюків.

У профспілці продовжать боротися за поновлення чоловіка на роботі: «Ми вважаємо незаконним звільнення Олександра Кондратюка і будемо відстоювати його трудові права у судовому порядку», — розповів лідер «Трудової солідарності» Віталій Махинько.

Вам может также понравиться...

1 комментарий

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *