За два дні кіровоградці зібрали тисячу підписів проти подорожчання хліба

Сьогодні у Кіровограді продовжують протестувати проти подорожчання хліба. Активісти роздають листівки та збирають підписи під зверненням до губернатора з вимогою повернути ціни на хліб до рівня 2014 року. Організатором протесту став незалежний профспілковий рух «Трудова солідарність». Акція уже знайшла широку підтримку серед жителів нашого міста: про протест розказують родичам і сусідам, дехто навіть спеціально приходить до намету активістів на площі Героїв Майдану, щоб поставити свій підпис.

«За два дні ми зібрали більше тисячі підписів. Люди активно підтримують нашу ініціативу та переконані: діяти потрібно вже зараз, інакше такими темпами скоро навіть хліб стане розкішшю. Наразі питання регулювання цін на хліб і інші продукти харчування належить до компетенції обласної влади. Тому ми звертаємося до голови Кіровоградської облдержадміністрації з вимогою забезпечити жителів краю доступним і якісним соціальним хлібом», — розповів лідер «Трудової солідарності» Віталій Махинько.

Активісти оголосили, що акція безстрокова: протестуватимуть, доки їхні вимоги не будуть виконані. «Ні хлібному грабунку!», «Аграрному краю – дешевий хліб!», «Якщо влада не може вирішити цю проблему – нехай іде геть!», — заявляють учасники протесту.

Вам может также понравиться...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *