Щосуботи – семінар із захисту трудових прав

Запрошуємо на безкоштовний семінар Віталія Махинька «Як захистити свої трудові права». Захід відбуватиметься кожної суботи, початок – об 11:00. Учасники зустрічі отримають кваліфіковану юридичну консультацію та покрокову «інструкцію», як відстояти свої права та інтереси у конкретній ситуації.

Як захистити свої трудові права? Як запобігти незаконному звільненню та домогтися виплати заборгованості із заробітної плати? Як вирішити конфлікт на роботі? Як організувати сильну профспілку на підприємстві чи в установі? З цими питаннями щодня стикаються десятки тисяч працівників на підприємствах різних форм власності у всіх куточках України.

На всі ці запитання на семінарі із захисту трудових прав дадуть відповіді лідер робітничого руху, голова незалежної профспілки «Трудова солідарність» Віталій Махинько та досвідчений адвокат з трудових питань Тетяна Кравченко.

За понад сім років профспілкової діяльності Віталій Махинько допоміг виграти більше 3000 трудових конфліктів, захистивши права робітників. «Сьогодні українське законодавство дає нам достатньо інструментів для захисту трудових прав, однак чимало із цих механізмів не достатньо відпрацьовані або й узагалі не відомі широкому загалу. З кожним днем захистити свої права працівникам усе складніше, тому обізнаність – сьогодні наша основна зброя у боротьбі за трудові права. Ми на власному досвіді визначили, які механізми працюють на практиці, а які ні, і яким чином найефективніше діяти у випадку того чи іншого трудового конфлікту. Цим досвідом я хочу поділитися з вами», — розповів Віталій Махинько.

Для участі у семінарі обов’язково зареєструйтеся: надішліть листа за адресою vitaliimahinko@gmail.com або зателефонуйте Віталію Махиньку за прямим номером 067 249 68 13. Неодмінно розкажіть коротко суть вашої проблеми, тоді на семінарі ви зможете отримати юридичну допомогу та покрокову «інструкцію» із захисту своїх прав. Мінімум теорії – максимум практики! На семінарі розглядатимуться конкретні ситуації учасників і шляхи їх вирішення.

Наступний семінар відбудеться у суботу, 20 лютого, об 11:00 за адресою: м. Київ, вул. Генерала Тупікова, 11А.

Вам может также понравиться...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *