Профспілчани допомогли організувати відпочинок для дітей з Донеччини

До Кременця завітали в гості діти із пластового табору Донецької округи «Земля Велетнів». Профспілчани допомогли організувати для юних гостей екскурсію визначними місцями нашого краю та подарували сувеніри на пам’ять про відпочинок у Кременці.

Пластуни із чотирьох міст Донецької області – Авдіївки, Донецька, Маріуполя та Селидового – завітали до своїх побратимів у Кременець. Кожен день відпочинку був насичений приємними подіями, спортивними змаганнями та цікавими культурними заходами. Юні пластуни облаштували наметове містечко у мальовничому куточку природного заповідника – на хуторі Вірля, на острові коло Храму Святого Юрія.

Представник профспілкового руху «Трудова солідарність» Василь Чернігівський разом з дружиною Іриною допомогли організувати для дітей справді незабутню екскурсію визначними місцями Кременеччини. Юні донеччани побували у фортеці на Замковій горі, відвідали місцевий краєзнавчий музей, погуляли історичним центром Кременця, оглянули «штаб УПА» в Антонівцях, а також здійснили подорож до Дубенського замку на Рівненщині.

На цьому приємні сюрпризи для гостей не закінчилися: на пластунів із Донбасу чекав веселий історико-пошуковий квест. А після квесту, донецькі пластуни завітали на чай до «Трудової солідарності». Зустріч вийшла веселою та душевною, хлопці та дівчата більше дізналися про історію та сучасність Тернопільщини, поспілкувалися з профспілковими активістами, а на прощання профспілчани вручили кожному невеликий сувенір на згадку про відпочинок у Кременці.

«Чужих дітей не буває, тому в цей непростий час ми робимо все, щоб подарувати дітям з Донеччини радісні спогади про наш край, поділитися душевним теплом і влаштувати справжнє свято! Ми будемо й надалі підтримувати такі проекти та сприяти культурному обміну між різними регіонами України», — розповів Василь Чернігівський.

Plastuny_2

Вам может также понравиться...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *