У Кременецькій академії створено профспілку «Трудова солідарність»

Кременецькі освітяни створили незалежну профспілку з метою захисту своїх трудових і соціальних прав та інтересів. 13 травня відбулися Установчі збори первинної профспілкової організації «Трудова солідарність у Кременецькій обласній гуманітарно-педагогічній академії ім. Тараса Шевченка».

На Установчих зборах головою профспілки обрали доктора історичних наук, завідуючу кафедрою суспільних дисциплін Ірину Скакальську. До профкому нової профспілки увійшли кандидат наук Лідія Макаренко та профспілковий активіст Петро Штогун. Обрано також ревізійну комісію у складі Ірини Скакальської, Лідії Макаренко та Ірини Бєлової. На Установчих зборах прийнято Статут профспілкової організації.

«Ми, працівники Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка, створили незалежну профспілку «Трудова солідарність» з метою представництва та захисту своїх професійних прав та інтересів у відносинах з адміністрацією навчального закладу. Працівники нашої академії прагнуть отримувати юридичну консультацію з приводу трудових спорів та представлення своїх інтересів під час звернення до суду чи Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. У своїй діяльності будемо дотримуватися принципів відкритості та гласності. Принциповим питанням для нас є те, що розрив трудової угоди керівництва та робітника обов’язково має бути узгоджений з профспілкою, членом якої є працівник», — розповіла голова нової профспілки освітян Ірина Скакальська.

Створенню профспілки передувала тривала співпраця викладачів Кременецької академії з активістами Західного представництва незалежної профспілки «Трудова солідарність». У лютому профспілкові активісти відстояли права та інтереси викладача Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка Лідії Макаренко та допомогли вирішити низку інших актуальних проблем.

Foto_2

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *