«Трудова солідарність» приходить на допомогу матері пораненого бійця

Все частіше родини учасників АТО держава покидає напризволяще. У той час, як сини, чоловіки та батьки захищають Батьківщину, їхні близькі залишаються без засобів до існування та елементарної підтримки. З перших днів роботи до Центру правової допомоги «Трудової солідарності» звертаються родичі учасників АТО, які не можуть достукатися до кабінетів чиновників. Яскравий приклад – історія Афанасії Яківни, 76-річної матері бійця з Кіровоградщини.

Син Афанасії Яківни служить в АТО, був поранений і направлений до госпіталю в Одесі, де зараз перебуває на лікуванні. Всі скромні заощадження старенької пішли на допомогу синові, який приїхав з АТО «голий-босий». На початку зими жінка залишилася одна в холодній старій хатині, без коштів, щоб купити дрова та хоч трішки обігріти дім.

У місцевому військкоматі бійцю пообіцяли допомогти матері з дровами. Однак, як кажуть, «обіцяного три роки ждуть». З військкомату «перевели стрілки» на місцеву адміністрацію, а звідти – відправили до колгоспу. Там старенькій цинічно порадили самій взяти машину та привезти собі дров з лісу. Ні коштів, ні машини, ні «підмоги» у такій чоловічій роботі жінці не виділили.

«До нашого Центру допомоги військовослужбовцям звернулася мати пораненого бійця АТО. Місцева влада спочатку пообіцяла їй допомогти, однак далі пустопорожніх обіцянок і безкінечних відмовок справа не пішла. Але ж надворі зима, дрова для опалення оселі потрібні були терміново, інакше наслідки могли бути дуже трагічними. Тому ми вирішили своїми силами негайно допомогти жінці. Якщо держава в особі чиновників не здатна подбати про родини своїх героїв, це завдання повинне брати на себе суспільство», — розповів лідер профспілкового руху «Трудова солідарність» Віталій Махинько.

Профспілкові активісти самі закупили, привезли, порубали та поскладали дрова – тепер Афанасії Яківні вистачить на всю зиму! А якщо потрібна буде допомога – профспілковці завжди готові прийти на виручку.
Foto_1

Foto_4

Foto_3

Foto_2

Вам может также понравиться...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *