Дорогі брати-українці!

Сьогодні – 23 річниця Незалежності України. За цей рік мирну блакить нашого неба заполонили чорні хмари війни і розрухи. Настав переломний період в історії нашої країни. Український народ прокинувся від тривалого сну, заявивши на весь світ про своє прагнення жити в демократичній правовій Державі. За цей рік ми стали сильнішими та згуртованішими, на зміну соціальній та політичній інертності прийшла непохитна рішучість до останньої краплі крові боротися за краще майбутнє України.
Однак події останніх місяців відкривають гірку істину: зміни відбулися лише у свідомості простих українців, «нова» влада продовжує діяти «по-старому». Не проводяться вкрай потрібні реформи, не відбулося обіцяного перезавантаження всього апарату влади – лише імітація діяльності та «затягування пасків» для народу. Вдень політики говорять про рішучу відсіч агресору та його прибічникам, а вночі до Адміністрації Президента відбувається «паломництво» екс-регіоналів і російського посла.
Шалений дерибан бюджету і бездіяльність чиновників, їхні злочини та прорахунки – сьогодні все прикривається війною. У той же час, замість того, щоб направити військову техніку та елітні підрозділи на підмогу нашим воїнам на поле бою – влада проводить парад. Замість того, щоб забезпечити хоча б найнеобхіднішим наших солдат і мирних жителів в зоні АТО, величезні кошти витрачаються на «святкування». А всіх незгодних без розбору оголошують «сепаратистами» та пакують до автозаків. Попередній злочинній диктатурі таке і не снилося…
Хіба задля цього ми стояли на Майдані? Хіба за це полягли Герої Небесної Сотні? Сьогодні всі ми повинні усвідомити та остаточно вирішити для себе: в якій Україні ми хочемо жити, де ростити дітей та онуків. Якщо ми самі не будемо послідовно, крок за кроком, відстоювати свої права та переконання, ніхто з політиків не побудує для нас могутню європейську Україну. Попереду – тривала боротьба та багато роботи. Та якщо ми діятимемо спільними зусиллями, єдиним фронтом виступимо на захист нашої Вітчизни, проти несправедливості та корупції – жодним внутрішнім чи зовнішнім ворогам нас не спинити!
Нехай цей день стане Днем національного єднання, точкою відліку справді нової сторінки в історії України, в якій на першому місці будуть права та інтереси її громадян.
Бажаю всім українцям сили і наснаги, незламної віри у щасливе майбутнє України та готовності працювати задля її розквіту! Разом ми зможемо подолати усі перешкоди та побудувати могутню Україну, за яку боролися наші діди та прадіди.
Слава Україні!

Віталій Махинько,
голова «Трудової Солідарності»

Вам может также понравиться...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *