У серці України постала нова політична сила — «Трудова Солідарність»

У суботу, 16 серпня, у Кіровограді відбувся Установчий з’їзд політичної партії «Трудова Солідарність». Нова політична сила постала на базі однойменної громадської організації, незалежної міжгалузевої профспілки «Трудова Солідарність» та «Робітничої Дружини». До політичної партії також приєдналися громадські та профспілкові активісти з усієї України.
6
«Наша профспілка уже шостий рік активно працює у нашому місті та області. Спільними зусиллями ми захищаємо права та інтереси працівників, допомагаючи отримати зарплату та стаючи на заваді незаконним звільненням. Однак сьогодні, в умовах масового порушення законів і де-факто диктатури великого бізнесу, вирішення ключових проблем робітників виходить за межі суто профспілкової діяльності. Представлені на українській політичній арені партії відстоюють інтереси олігархів, а не простого народу. Необхідність створення політичної сили, що представлятиме інтереси трудівників назріла уже давно. Створення профспілковими, громадськими активістами політичної партії — це нагальна потреба часу», — резюмував лідер «Трудової Солідарності» Віталій Махинько.
3
Ідеологія партії сформувалася в процесі роботи, розповідають активісти. До лав «Трудової Солідарності» входять працівники підприємств різних форм власності та різних галузей, тому вони із власного досвіду знають проблеми робітників і шляхи їх вирішення.
«Наші основні цілі та завдання – це захист прав трудового народу і побудова соціально орієнтованого суспільства. Кожен робітник заслуговує на гідну оплату праці та захист із боку держави. Достаток кожного українця, справедливі закони та верховенство права – це основні ключі до побудови справді сильної соціальної правової держави, — заявив Віталій Махинько. — Розвиток економіки, руйнування корупційних схем і максимальна прозорість діяльності усіх владних структур – від районного до всеукраїнського рівня – це ключові віхи нашої програми. Разом ми зможемо змінити правила гри на користь простих українців і побудувати справді процвітаючу Україну, в якій пріоритетом будуть права та інтереси її громадян!»
5
Разом із соціальними пріоритетами активісти акцентують увагу на національній спрямованості нової політичної сили та обіцяють зробити Кіровоград національним центром боротьби за соціальні і трудові права: «Жителі мого краю на протязі багатьох віків боролися за свої права. Саме тут зародилися значні повстання останніх століть – Коліївщина, Республіка Чорного лісу та Холодноярська Республіка. Прагнення до свободи та соціальної справедливості у нас в крові», — зазначив Віталій Махинько.
Учасники установчого з’їзду одноголосно проголосували за створення політичної партії «Трудова Солідарність», обрання головою партії керівника профспілки «Трудова Солідарність» Віталія Махинька та обрання основного керівного органу – Центральної Ради партії. На з’їзді також було прийнято статут і програму партії.
7
Далі з’їзд проходив у неформальній обстановці, кожен охочий міг поділитися із однопартійцями своїми думками щодо нагальних проблем держави та шляхів їх вирішення. Серед найзлободенніших для Кіровоградищини назвали: подолання корупції, забезпечення соціального захисту громадян і створення умов для економічного зростання, а також порушення трудових прав і масове безробіття, зокрема відсутність перспектив для молоді, завищені, економічно не обґрунтовані комунальні тарифи та низька якість послуг ЖКГ.
Активісти «Трудової Солідарності» запрошують приєднатися до нової політичної сили свідомих громадян, які готові багато і наполегливо працювати задля втілення в життя спільного кредо: «Людині праці – гідне життя!»

Вам может также понравиться...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *