Громада Кременця у боротьбі довела своє право на землю

Перемогою закінчилася боротьба кременчан за своє право на землю. Громада Кременця за допомогою профспілки «Трудова Солідарність» та інших громадських організацій відстояла своє право на прибудинкову територію, повідомляє кореспондент STR. Після гучних акцій протесту, 27 серпня суд виніс рішення на користь громади.
Цьому рішенню передувала довга боротьба. Прибудинкову територію жителів одного із багатоквартирних будинків рішенням міськради незаконно виділили третім особам на основі сфальсифікованих документів. Коли ж люди почали протестувати, кримінальні елементи вдалися до залякування та погроз. Звернення до міліції не дало жодного результату: незважаючи на велику кількість свідків, правоохоронці вперто «не бачать складу злочину».
Жителі будинку знайшли підтримку у громадських організацій, зокрема, незалежної профспілки «Трудова Солідарність». Під тиском громадських активістів депутати міськради скасували попереднє рішення про виділення землі третім особам.
Однак зловмисники не облишили спроб відібрати у людей землю: вони подали до суду на міську раду за начебто незаконне рішення про скасування попереднього.
Жителі будинку звернулися до міліції, вимагаючи розслідувати факт підробки документів, на основі яких підставні особи претендують на землю.
«Правоохоронці жодним чином не реагують на наші звернення, тим самим сприяючи зловмисникам. Ми подали зустрічний позов до суду про скасування дозволу на видачу землі третім особам», — розповів кореспонденту STR керівник кременецького осередку профспілки «Трудова Солідарність» Петро Штогун.
13 серпня профспілка «Трудова Солідарність» разом із «Правим Сектором» та «Народною радою» організували акцію протесту проти бездіяльності «правоохоронців». Щоб підтримати своїх співгородян, пікетувати суд та прокуратуру прийшло близько 50 активістів.
27 серпня суд скасував дозвіл на видачу землі третім особам. Однак правоохоронці розслідувати факти підробки документів і погроз жителям не поспішають. «Незважаючи на очевидність фактів злочинів справа ні на крок не зрушила з місця. Ми зверталися до міліції, апелювали до прокуратури щодо злочинної бездіяльності начальника райвідділу міліції Василя Крайника. Якщо ситуація не зміниться, ми будемо збирати підписи за люстрацію кременецьких правоохоронних органів – у схожу ситуацію потрапили багато кременчан», — заявив Петро Штогун.

Вам может также понравиться...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *