Активісти «Трудової солідарності» привезли допомогу бійцям АТО

Профспілчани з Кіровоградщини привезли повний мікроавтобус гуманітарної допомоги у Костянтинівку та Артемівськ Донецької області та передали її українським військовим.

Активісти профспілки постійно контактують зі своїми земляками, які зараз несуть службу в зоні АТО, та склали список всього найнеобхіднішого нашим бійцям. Своїми силами зібрали кошти, одяг, продукти харчування та ще багато корисного для фронту.

У складчину купили вкрай потрібний військовим генератор, ліхтарі та обігрівачі, поповнення рахунку. Передали бійцям теплий одяг і білизну, спальні мішки та маскувальні халати. Зібрали великі продуктові набори: м’ясо, сало, консерви, мішки овочів, крупи, олія, цигарки, вода, кава, чай – кожен зробив свій внесок.

Жінки та дівчата з Долинської порадували військових смачними домашніми стравами: варениками та вінегретом, апетитною випічкою, консерваціями та соліннями.

Для підтримання здоров’я та бойового духу бійцям вручили ящики фруктів, мед і шоколад.

«Трудова солідарність» постійно допомагає українським бійцям та їхнім сім’ям. З першої хвилі мобілізації профспілчани захищають трудові права українських військових. Центр правової допомоги військовослужбовцям надає підтримку учасникам АТО та членам їхніх родин.

Dopomoha_bijcjam_4

Dopomoha_bijcjam_2

Dopomoha_bijcjam_3

Вам может также понравиться...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *