У Кременці продовжують переслідувати активістів

Нещодавно активісти «Народної ради» спільно з представниками «Трудової солідарності» викрили низку зловживань і відвертих правопорушень у діяльності посадових осіб Кременецької міської ради та КП «Кременецька оселя». У результаті проти активістів розпочалася справжня кампанія переслідування і дискредитації: від погроз до викликів у міліцію і відкриття кримінального провадження, а вночі 27 квітня одному з активістів спалили автомобіль.

За останні місяці представники «Народної ради» разом із активістами «Трудової солідарності» викрили низку зловживань і відвертих правопорушень посадових осіб Кременецької міської ради та керівництва КП «Кременецька оселя». Публікації про це з’явилися у місцевих ЗМІ та у соцмережах.

Однак замість того, щоб довести розслідування вказаних фактів до кінця, правоохоронці «взялися» за активістів: членів «Трудової солідарності» почали викликати до міліції, а проти одного з них навіть відкрили кримінальне провадження за сфальшованими фактами.

Минулої п’ятниці у кременецькій газеті «Діалог» з’явилася стаття, у якій місцеві активісти на основі конкретних фактів розкривають афери «молодої команди» мера у комунальній сфері. Автори матеріалу пообіцяли у наступних публікаціях висвітлити й інші цікаві епізоди у роботі комунальників і міських посадовців, якими слід зайнятися правоохоронним органам.

А вже за кілька днів, 27 квітня, близько другої години ночі одному з авторів статті – активісту «Народної ради» — невідомі зловмисники вщент спалили автомобіль.

«Ми вважаємо, що на активістів вказаних організацій здійснюється тиск через їхню громадську діяльність і викривальні публікації в пресі. Ми вимагаємо негайного розслідування підпалу автомобіля активіста та вказаних у його статті фактів, що містять ознаки корупційних дій місцевих посадовців», — заявив лідер «Трудової солідарності» Віталій Махинько.

avtivka

Вам может также понравиться...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *