Правова солідарність: адвокат-профспілчанин безплатно захищатиме члена профспілки

Один із членів «Трудової солідарності» безплатно захищатиме іншого у суді. Про це повідомили у західному представництві профспілки.
Кременецький адвокат, який нещодавно вступив до лав «Трудової солідарності», представлятиме інтереси свого товариша, який став жертвою несправедливих звинувачень унаслідок ДТП.

Як повідомлялося раніше, шукати захисту у «Трудовій солідарності» члена профспілки Анатолія змусили обставини ДТП, що трапилося близько місяця тому. Як розповів пан Анатолій, який працює водієм в охоронній фірмі «Максима», 9 січня їхнє авто виїхало за сигналом. Рухаючись однією із центральних вулиць Кременця, він помітив, що просто посеред дороги почала розвертатися інша автівка, створюючи цим аварійну ситуацію. Аби не таранити її, водій службового авто з’їхав на бік і зіштовхнувся із таксі, що стояло на обочині.

Ймовірний винуватець транспортної пригоди встиг відігнати свою машину, доки працівники ДАІ приїхали на виклик. Чоловік, який спричинив аварійну ситуацію, за словами свідків ДТП, був їм добре знайомий, адже це… колишній працівник Кременецької прокуратури. Він привітався із даївцями і за кілька хвилин залишив місце аварії зі словами: «Якщо щось – зателефонуєте…».

На сьогодні співробітника охоронної фірми звинувачують у спричиненні аварії. За його словами, працівники ДАІ не провели жодних дій, направлених на виявлення справжнього винуватця ДТП, зокрема, не взяли до уваги численних свідків події. «Працівники міліції ігнорують покази свідків і всіляко покривають працівника прокуратури», – йдеться у заяві Анатолія.

Судові засідання уже декілька разів переносили через те, що справу має розглядати нещодавно люстрована смітником суддя Варневич, яка наразі перебуває на лікарняному.

Вам может также понравиться...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *