Активісти «помітили» банкомати, які обслуговує компанія-порушник трудових прав

На деяких банкоматах столиці появилися наклейки із написом «Трудові права робітників, які обслуговують цей банкомат, порушуються». Таку акцію активісти профспілки «Трудова Солідарність» провели з метою привернути увагу до порушення трудових прав працівників компанією «РЕНОМЕ-СМАРТ», яка здійснює технічне обслуговування цих банкоматів.
Четверо працівників ТОВ «РЕНОМЕ-СМАРТ» є членами незалежної профспілки «Трудова Солідарність» і послідовно відстоюють перед начальством трудові права всього колективу. Робітники вимагали зробити прозору систему оплати праці, підвищити зарплату, однак така соціальна активність дуже не сподобалася керівництву компанії. З метою внести розбрат у колектив, зарплату таки підвищили – але лише половині працівників. А зарплата профспілкових активістів в результаті навіть безпідставно зменшилася – майже на тисячу гривень.
На працівників здійснюється тиск, на кожному кроці «ставлять палки в колеса», спонукаючи до звільнення. Звернення профспілки до керівництва компанії поки не дали результату: представники фірми або уникають спілкування з активістами або ж обмежуються формальними відмовками.
«Наша акція – це лише перший крок, щоб привернути увагу до проблеми керівництва компанії та громадськості. Якщо порушення трудових прав не припиняться, ми будемо діяти набагато жорсткіше і у всіх напрямках: від звернення до органів влади до проведення масових акцій протесту під стінами компанії», — заявив голова незалежної профспілки «Трудова Солідарність» Віталій Махинько.

Вам может также понравиться...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *