Разом – до перемоги: працівникам «Київпастрансу» виплатили заборгованість із зарплати!

Тривала боротьба транспортників увінчалася справедливою перемогою: працівникам комунального підприємства «Київпастранс» погасили заборгованість із зарплати. Пікетування Кабміну, страйк трамвайників, звернення «Трудової солідарності» до правоохоронних органів і широкий суспільний резонанс – всі ці фактори змусили роботодавців виконати законні вимоги робітників.

«Боротьба за трудові права відбувалася на всіх фронтах: акції протесту, переговори, звернення до міліції та прокуратури з вимогою притягнути до відповідальності винних у невиплаті зарплати. Весь цей час на робітничих активістів здійснювався сильний тиск як зі сторони керівництва підприємства, так і зі сторони спецслужб. За останній місяць ми провели переговори та заручилися підтримкою французьких і польських профспілок. Наші зусилля дали результат: робітникам уже виплатили зарплату за січень», — розповів лідер «Трудової солідарності» Віталій Махинько.

Сьогодні для захисту трудових прав потрібно використовувати всі законні механізми! На звернення профспілкових активістів до міліції, правоохоронці відповіли черговою «відпискою», мовляв, «не виявили ознак кримінального правопорушення» у невиплаті зарплати. Однак перспектива притягнення до кримінальної відповідальності, разом із рішучими діями робітників і великою увагою суспільства до проблеми змусили роботодавців виконати свої зобов’язання!

Вам может также понравиться...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *