На варті соціальних прав!

З кожним днем скорочується кількість пільг для малозабезпечених категорій населення, а їх отримання супроводжується все більшою кількістю бюрократичних перешкод. Щоб отримати належні за законом виплати чи послуги, соціально незахищеним громадянам доводиться довго оббивати пороги державних установ – і часто безрезультатно. Система «соціального захисту» побудована часто таким чином, щоб скоріше відбити в українців охоту звертатися до держустанов, аніж допомогти чи хоча би підказати шляхи вирішення проблеми. Саме тому «Трудова солідарність» ставить своїм завданням роз’яснення трудових і соціальних прав і покроково допомагає їх відстоювати.

Часто українці просто не знають, куди звертатися за допомогою та як правильно це зробити. Юристи гарячої лінії «Трудової солідарності» надають безкоштовні юридичні консультації не тільки із трудового законодавства, а й широкого кола соціальних проблем, допомагаючи отримати виплати на дітей чи оформити пенсію.

Складні питання іноді мають просте рішення: достатньо лише скерувати людину у правильному напрямку чи юридично грамотно написати заяву. На гарячу лінію «Трудової солідарності» звернулася жителька Кіровограда Світлана з проханням допомогти її батькові-інваліду – 74-річному учаснику ліквідації аварії на ЧАЕС – потрапити на лікування до військового госпіталю. У цьому медичному закладі батько Світлани раніше регулярно проходив лікування. Зараз стан чоловіка погіршився, проте у місцевій поліклініці відмовилися надати направлення до госпіталю, мотивуючи перевантаженістю закладу через АТО. Активісти «Трудової солідарності» порадили звернутися напряму до керівництва госпіталю та допомогли написати відповідне звернення. У госпіталі пішли назустріч кіровоградцям і питання про лікування було вирішено позитивно.

«Ситуація складна, однак малозабезпечені громадяни, інваліди найбільш вразливі до соціальних потрясінь, а тому насамперед потребують захисту з боку держави. При нинішній системі їм майже нереально самотужки добитися справедливості та відстояти свої права. Проте війна – не привід забувати про людяність, а подвиги заради України та українців не мають «строку давності». «Трудова солідарність» допомагає і надалі надаватиме посильну допомогу всім категоріям соціально незахищених громадян. У кожній ситуації ми робимо все, що від нас залежить, щоб вирішити проблему – будь-то отримання пенсії, направлення на лікування чи підтримка сімей українських військовослужбовців», — розповів лідер «Трудової солідарності» Віталій Махинько.

Вам может также понравиться...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *