Земельний скандал у Кременці: міліція «кришує» рейдерів

Зловмисники сфальсифікували документи та намагалися незаконно приватизувати прибудинкову територію одного із багатоквартирних будинків міста Кременця. За виділення землі третім особам проголосувала сесія міськради, всупереч тому, що за законом першочергове право на приватизацію прибудинкової території належить саме мешканцям цього будинку.

Невдовзі на адресу мешканців почали лунати погрози з боку кримінальних елементів. Люди подали заяву до міліції, однак у відповідь отримали лише відписки: мовляв, правоохоронці «не бачать складу злочину».
Кременчани знайшли підтримку у громадських організацій, зокрема, незалежної профспілки «Трудова Солідарність». Під тиском громадських активістів депутати міськради скасували попереднє рішення про передання землі підставній особі.
Однак зловмисники пішли у наступ і подали до суду на сесію міськради.
Кременчани уже не вірять у справедливий розгляд справи. «Перед судом мало бути проведене розслідування, адже рішення міськради про виділення землі було прийняте на основі сфальсифікованих документів, — розповідає керівник кременецького осередку профспілки «Трудова Солідарність» Петро Штогун. – Ми подавали заяву в міліцію за фактом підробки документів, однак правоохоронці ніяк не реагують на наші звернення, тим самим сприяючи зловмисникам. Ми також зверталися до прокуратури за фактом бездіяльності начальника райвідділу міліції Василя Крайника – жодного результату».
Кременець_13
13 серпня профспілка «Трудова Солідарність» разом із «Правим Сектором» та «Народною радою» організували акцію протесту проти беззаконня «правоохоронців». Захід став справді масовим: до мітингувальників приєдналося чимало жителів міста, які протестують проти свавілля та корумпованості так званих «правоохоронців».
40-50 активістів, представників громади прийшли до суду, щоб підтримати кременчан. В результаті судовий процес перенесли. «Оголосили про перенесення справи, позаяк раптом з’ясувалося, що неправильно оформлена заява, — розповів профспілковий діяч. — Потім ми пікетували прокуратуру. Однак нам сказали, що прокурор у відпустці, а його заступник не володіє інформацією».
Кременець_7
Активісти вимагають проведення справедливого розслідування і повернення людям законного права на землю. Люди настроєні рішуче:
«Ми дали чиновникам час до п’ятниці, чекаємо конкретних результатів, що вони зробили по фактах численних погроз жителям будинку, по фактах підробки документів і бездіяльності начальника міліції, — заявив Петро Штогун. — Якщо влада нас не почує, у п’ятницю ми зберемо Народне Віче і народ сам проведе люстрацію органів влади».
Кременець_12

Вам может также понравиться...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *