Голова профспілки «Український мігрант / Трудова солідарність» Віталій Махинько прийняв участь в комітетських слуханнях Верховної Ради.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_634,h_474/http://laborunion.org.ua/wp-content/uploads/2019/06/62423428_2293900250849263_3208358042038960128_n-1.jpg)
Голова профспілки «Український мігран / Трудова солідарність» Віталій Махинько, прийняв участь в роботі комітету Верховної Ради «Комітет з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму».
Тема комітетських слухань: «Соціальний захист молоді та інших вразливих категорій населення». У заході взяли участь народні депутати України, представники центральних та місцевих органів виконавчої влади, громадські та міжнародні організації.