Активісти профспілки обклеїли листівками місто Дніпро.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_600,h_751/http://laborunion.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/80101267_1399244370243610_8489787757227409408_n.jpg)
Активісти профспілки Український мігрант / Трудова солідарність обклеїли місто Дніпро листівками із зображенням власниці агенції з працевлаштування за кордоном «Індивідуал Євро Груп».
Два місяці тому профспілка блокувала роботу даної агенції http://laborunion.org.ua/blog/2019/10/12/profsoyuz-trudovaya-solidarnost-zablokiroval-rabotu-agentstva-po-trudoustrojstvu-za-granitsej/?fbclid=IwAR1pHCsdMi2HWAgeK3qyPpoT53Okk48Gc-XwUpdLowIIhgaTARB93gK4CNY