Заява профспілки «Трудова Солідарність» щодо беззаконня та свавілля, що відбуваються в центрі соціальних служб Оболонського району м. Києва

Робітника центру соціальних служб незаконно звільнили за відстоювання своїх трудових прав.
Робітник центру соціальних служб Оболонського району м. Києва Кулик Л. М. була незаконно звільнена зі своєї посади на наступний день після оголошення рішення суду зобов’язуючого поліцію зареєструвати її заяву про вчинення керівництвом центру кримінального правопорушення відносно її трудових прав.
Це безпрецедентний випадок, коли працівнику держустанови потрібно постійно викликати поліцію, щоб фіксувати порушення своїх трудових прав. Коли потрібно звертатися до суду, щоб суд зобов’язав поліцію зареєструвати заяви про кримінальні правопорушення. Коли звільняють за те, що простий робітник набрався нахабності не тільки заявити про свої трудові права, а і добитися рішення суду про відкриття проти директора кримінальної справи що до їх порушень.
Все це відбувається в державній установі в центрі столиці Європейської країни.
При цьому керівництво державної установи проігнорувало вимоги українського законодавства звернутися з поданням про звільнення до профспілки членом якої є працівник.
Профспілковий рух «Трудова Солідарність» приймає цей виклик, та обіцяє відреагувати на цю подію симетрично, та зробити все, щоб даний директор був притягнутий до відповідальності і вже ніколи не працював на керівних посадах в держустановах, та не міг так нахабно поводитися з простими українськими робітниками.

Вам может также понравиться...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *