Заява «Трудової Солідарності» з приводу нападу в м. Дніпрі на активіста профспілки Алі Саледінова

З 2016 року наша профспілка почала свою діяльність за кордоном займаючись захистом українських трудових мігрантів. Ми були перші та поки що залишаємося єдиною українською організацією що працює в цьому напрямку. За чотири роки діяльності за кордоном ми започаткували багато ініціатив, починаючи від юридичних консультацій трудових мігрантів, створенням реєстру посередників «Чорного списку», та закінчуючи реальною щоденною боротьбою з міжнародною організованою злочинністю пов’язаною з торгівлею людьми. Ми майже щомісяця допомагаємо комусь з українців звільнитися з реального рабства у Європі та повернутися до дому живим.

Під час проведення інформаційної компанії в м. Дніпрі проти «агенції» яка займається відправкою українців до Німеччини у саме справжнє рабство, на активіста профспілки «Український мігрант / Трудова солідарність» Алі Саледінова було скоєно напад. Зараз він знаходиться у відділку поліції, дає свідчення.

На жаль, Ми не можемо розраховувати на ефективну діяльність правоохоронних органів України, тому вимушені повернутися до нашого досвіду зі створення профспілкового загону «Робітнича Дружина», члени якого на протязі 2014/15 років займались захистом активістів профспілки «Трудова солідарність» та охороною наших акцій протесту.

Досвід і навички які Ми отримали за одинадцять років нашої боротьби в Україні та за кордоном допоможуть нам гідно відповісти на нові виклики.

Профспілка «Трудова Солідарність»

Міжнародна правозахисна група «Український мігрант»

Вам может также понравиться...

комментария 4

 1. Инна:

  Здравствуйте!!!Хочу к Вам обратиться…ТОВ»ЛОГГІК ВОРК»в особі директора Скибицький Олексій Олександрові…Эта фирма находиться в городе Запорожье…Это мошенники…Я к ним обратилась по поводу трудоустройству в Германию. И чуть не попала в рабство. Успела во время уехать…А люди которые там были…Рассказали что у них забрали паспорта…И уехать не могут…Весь этот бардак был в Германия г.Бремен….А доказать не чего не могу…С меня содрали 400 евро за вакансиию и ОБМАНУЛИ..И возвращать не хотят…НЕ ОДНА Я ПОСТРАДАЛА…ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ ИХ НАКАЗАТЬ!!!Они заслужили наказания…

  • Pascale:

   Здравствуйте Инна! Мы журналисты из Германии, мы сейчас ведем расследование про такие фирмы, которые издеваются над украинскими мигрантами, и мы уже слышали про этого Скибицкого Олексия, и про фирму Loggik Work, и видели их объявления по поводу работы в Бремене. Мы были бы вам очень благодарны, если бы вы с нами связались, наш номер +49017658426323, вы можете нам написать в вайбере или вотсаппе, это номер моей коллеги Дарьи.
   Мы работаем в издании Buzzfeed News Germany, и мы можем гарантировать вашу анонимность. Профсоюз «Трудовая солидарность» нас тоже знает, если хотите они могут вам про нас рассказать.

 2. Михайло:

  Я працюю в фірмі HEGELMANN водієм вже відпрацював 4 місяці і не знімають бо люди не пртїжають як мені зв’язались у німечинні з Профспілкою захистом

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *