Трудова Солідарність приходить до робітників

Сьогодні незалежною профспілкою «Трудова солідарність» була проведена акція з роздачі листівок серед працівників «Київпастрансу» , із закликом до об’єднання в боротьбі за свої права.

Профспілка запропонувала працівникам , готовим до протесту проти нестерпних умови праці і затримок зарплат , організаційну та юридичну допомогу. Акція викликала великий інтерес з боку простих робітників і крайнє невдоволення начальства всіх рівнів. Основним начальницьким аргументом була заява «у нас на підприємстві є свій профспілка» .

«Так , що й казати , наші керівники звикли до кишенькових і керованим профспілкам — а робочі , навпаки , в ідеї профспілки глибоко розчаровані» , — поділився своїми спостереженнями один з активістів .

Їм довелося пояснювати різницю між профспілками і » профспілками » — підробками , що дісталися нам у спадок від СРСР.

В ході акції було роздано кілька сот листівок . Був також проведений опитування водіїв і кондукторів тролейбуса 27 маршруту. За результатами опитування з’ясувалося , що більшість працівників незадоволені своїми зарплатами і жахливими умовами в гуртожитку.

Найголовніше — те , що акція змусила багатьох замислитися про необхідність діяти спільно , об’єднуватися для захисту своїх прав.

Вам может также понравиться...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *