«Трудова Солідарність» закликає до об’єднання для захисту українських трудових мігрантів у Польщі

Профспілковий рух «Трудова солідарність» закликає учасників ринку праці об’єднати зусилля щодо забезпечення чесних і прозорих взаємовідносин між українськими працівниками і роботодавцями та приєднатися до Декларації про захист українських трудових мігрантів у Польщі. Про свою готовність підписати Декларацію уже заявила низка українських і польських кадрових і рекрутингових агентств, інших установ і організацій, що займаються працевлаштуванням українців.

Погіршення соціально-економічної ситуації в Україні, зростання безробіття змушують українців все активніше шукати роботу за кордоном. Однак в умовах великої конкуренції за робоче місце українські працівники все частіше стають жертвами недобросовісних роботодавців чи посередників у працевлаштуванні. Порушення прав українських трудових мігрантів сьогодні набуло масового характеру. Така ситуація є критичною для українських робітників і невигідною для чесних роботодавців, які зацікавлені у кваліфікованих кадрах і стабільних трудових взаємовідносинах.

З метою захисту трудових прав і інтересів українських трудових мігрантів, гарантування дотримання законності та формування сприятливого середовища для партнерських взаємовигідних відносин між найманим працівником і роботодавцем, «Трудова Солідарність» виступила з ініціативою об’єднання зусиль всіх учасників ринку, яка втілилася у формі Декларації про захист українських трудових мігрантів у Польщі. Наразі триває робота щодо підписання Декларації з польськими роботодавцями, українськими і польськими організаціями з працевлаштування, що активно підтримали ініціативу.

Підписанти зобов’язуються всіма законними способами захищати права та свободи українських трудових мігрантів як на території України, так і на території Польщі. Учасники також обіцяють всіма силами сприяти підвищенню правової обізнаності українських працівників та надавати посильну допомогу українцям, що опинилися у скрутному становищі.

«Трудова Солідарність» закликає роботодавців, агентства, установи та організації з працевлаштування приєднатися до Декларації, тим самим засвідчивши свою готовність працювати чесно та відкрито, разом боротися за дотримання законності всіма учасниками ринку праці та сприяти формуванню цивілізованих правових взаємовигідних відносин між роботодавцями та найманими працівниками.

Декларація

Вам может также понравиться...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *