У кременецькому санаторії з’явилася незалежна профспілка «Трудова солідарність»

22 травня відбулися Установчі збори профспілки «Трудова солідарність у Кременецькому обласному дитячому психоневрологічному санаторії». Членами нової незалежної профспілки стало 27 працівників закладу. На зборах було обрано голову профспілкової організації, профком і ревізійну комісію, а також прийнято Статут нової профспілки.

У п’ятницю, 22 травня, у Кременецькому обласному дитячому психоневрологічному санаторії відбулися Установчі збори первинної профспілкової організації «Трудова солідарність». До нової профспілки увійшло 27 працівників лікувально-профілактичного закладу.

Головою профспілкової організації обрали Наталію Ващенко. До профкому увійшли Людмила Вознюк, Наталія Ващенко та Петро Штогун. На Установчих зборах було також прийнято Статут нової профспілки та обрано ревізійну комісію.

«Маючи великий досвід вирішення трудових конфліктів, ми зможемо ефективно відстоювати трудові та соціальні права, надавати юридичний захист працівникам санаторію», — розповів профспілковий активіст Петро Штогун.

Профспілковий рух на Тернопільщині стрімко розвивається: нещодавно незалежну профспілку було створено у Кременецькій обласній гуманітарно-педагогічній академії ім. Тараса Шевченка.

Sanatorij_3

Sanatorij_2

Вам может также понравиться...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *