В «Укрпошті» з’явилася незалежна профспілка «Трудова солідарність»

Нещодавно у державному підприємстві «Укрпошта» було відкрито незалежну профспілку «Трудова солідарність». Чимало працівників «Укрпошти» вже тривалий час є членами «Трудової солідарності», тому назріла потреба у створенні профспілки саме на підприємстві, що відстоювала би права та інтереси поштарів.

«Ми маємо великий досвід роботи на державних підприємствах, нам знайомі проблеми працівників «Укрпошти». Спільними зусиллями ми зможемо знайти оптимальне рішення кожного трудового конфлікту», — зазначив лідер «Трудової солідарності» Віталій Махинько.

Поштові працівники скаржаться на численні порушення трудового законодавства, зверхнє ставлення керівництва та погані умови праці. Вимушені відпустки та вихідні за свій рахунок, обов’язкова передплата видань працівниками – це лише вершина айсберга. За словами Віталія Махинька, останнім часом на підприємстві мають місце скорочення працівників, урізання зарплатні та збільшення посадових обовязків, що протирічать законодавству. Профспілка має намір розпочати свою роботу з вирішення саме цих злободенних питань.

Вам может также понравиться...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *