Держслужбовці Тернопільщини вступають до «Трудової солідарності»

Днями представники «Трудової солідарності» зустрілися із колективом Кременецької міської ради (Тернопільська обл.). Профспілчани відгукнулися на запрошення виконавчого апарату та взяли участь у чергових зборах відомчої профспілки, на яких обговорювалися основні проблеми, завдання осередку та переобирали голову представництва в органі місцевого самоврядування.

У ході зустрічі керівник Західного представництва «Трудової солідарності» Петро Штогун розповів працівникам міськради про роботу незалежної первинної профспілкової організації. Колектив схвально сприйняв виступ та оцінив переваги незалежної профспілки над відомчими. Проте, не обійшлося й без суперечностей. Основними опонентами представників «Трудової солідарності» у розмові стали голова профспілки у міській раді та очільник районного осередку профспілки держслужбовців. Останній намагався переконати присутніх у тому, що людина не може одночасно бути членом відомчої та незалежної профспілкових організацій. Хоча така інформація не відповідає дійсності, адже українське законодавство не забороняє бути членом одночасно кількох профспілок.

До того ж, сьогодні членами «Трудової солідарності» є уже двоє працівників Кременецької міської ради – двірник комунального підприємства, що входить до її складу, та міський голова Кременця.

Розповідаючи про діяльність та досягнення «Трудової солідарності», Петро Штогун зазначив: «Наша організація надає правовий захист, відстоює порушені права працівників. Ми не будемо перед новорічними святами купувати вам цукерки за ваші ж гроші, це ви можете зробити і самі. А от довести свою правоту, наприклад, у суді без належної юридичної підтримки дуже проблематично. «Трудова солідарність» може у цьому допомогти!»

На це голова профспілкового об’єднання міської ради зазначила, що у їхньому колективі проблем та непорозумінь немає, усі, наче б то, живуть дружно і захищати немає кого і від кого. Та ситуація, що склалася на останньому засіданні сесії Кременецької міської ради, вказує на протилежне. Останнє звернення 52 сесії міської ради, яке пропонувалося розглянути депутатам, належало працівникам виконавчого апарату Кременецької міської ради. У ньому вони здебільшого скаржилися на першого заступника міського голови: на непрофесіоналізм, перешкоджання роботі апарату, особисті образи і т. д. Проте поставити підписи і власні прізвища під зверненням колектив чомусь не ризикнув. Тож, природно, що дане звернення депутати залишили без розгляду.

Очевидно, саме цей випадок і став приводом до бажання працівників Кременецької міськради ближче познайомитися і поспілкуватися із представниками «Трудової солідарності». Найімовірніше, що найближчими днями ряди незалежної профспілки поповнять і держслужбовці з Тернопільщини.

Вам может также понравиться...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *