Іспит для кременецької судді: чи встановить суд справжнього винуватця ДТП?

Жителі Кременця знову звертаються по захист до незалежної профспілки: шукати підтримки «Трудової солідарності» члена профспілки кременчанина Анатолія змусили неправомірні дії правоохоронців, які намагаються зробити із чоловіка винуватця ДТП.

Як розповів пан Анатолій, який працює водієм в охоронній фірмі «Максима», 9 січня їхнє авто виїхало за сигналом. Рухаючись однією із центральних вулиць міста, він помітив, що просто посеред дороги почала розвертатися інша автівка, створюючи цим аварійну ситуацію. Аби не таранити її, водій службового авто з’їхав на бік і зіштовхнувся із таксі, що стояло на обочині.

Працівники Кременецького ВДАІ спочатку навіть не хотіли оформляти ДТП. Ймовірний винуватець транспортної пригоди встиг відігнати свою машину, доки останні їхали на виклик. Чоловік, що спричинив аварійну ситуацію, за словами свідків, був добре їм знайомий, адже це… колишній працівник Кременецької прокуратури на прізвище Цимбалюк. Він привітався із даївцями і за кілька хвилин залишив місце аварії зі словами: «Якщо щось – зателефонуєте…».

На сьогодні співробітника охоронної фірми звинувачують у спричиненні аварії. За його словами, працівники ДАІ не провели жодних дій, направлених на виявлення справжнього винуватця ДТП, зокрема, не взяли до уваги численних свідків події. «Працівники міліції ігнорують покази свідків і всіляко покривають працівника прокуратури», – йдеться у заяві Анатолія.

Цього четверга, 22 січня, водія авто «Максима» судитимуть за спричинення аварії. Засідання вестиме та ж суддя Варневич, яка кілька днів тому внаслідок «народної люстрації» побувала у сміттєвому баку. Цікаво, чи зробила представниця судової гілки влади певні висновки для себе і чи керуватиметься вона тепер літерою закону чесно, а не так, як комусь вигідно? Цей суд стане своєрідним іспитом на справедливість для «люстрованої» судді: чи захистить суд права простого водія, чи діятиме в інтересах колишнього прокурора?

Активісти «Трудової солідарності» прийдуть підтримати члена профспілки та захищатимуть його права у разі несправедливого рішення суду.

Вам может также понравиться...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *