Профспілка пікетувала ресторан через заборгованість по зарплаті

Активісти профспілки «Трудова Солідарність» сьогодні пікетували столичний ресторан «Stone» через заборгованість по зарплаті. Члени профспілки Віталій та Євген працювали в «Стоуні» головним технологом і шеф-кухарем. Після звільнення з роботи зарплату чоловікам так і не виплатили. Євгену заборгували 6400грн, а Віталію – аж 10000грн. За словами чоловіків, в аналогічну ситуацію потрапили ще декілька працівників.
Представники профспілки намагалися поспілкуватися із директором закладу та бухгалтером. Проте представники адміністрації на контакт не йдуть і зустрічі з профспілковцями уникають.
«Сьогодні такі випадки, на жаль, дуже поширені. Користуючись ситуацією на ринку праці недобросовісні роботодавці часто змінюють персонал, при цьому «забуваючи» заплатити за роботу. Безлад у державі додає горе-підприємцям впевненості у своїй безкарності. Однак наша профспілка буде захищати права працівників ресторану, ми маємо успішний досвід боротьби із невиплатою зарплати», — заявив голова профспілки «Трудова Солідарність» Віталій Махинько.
Якщо керівництво ресторану не виплатить робітникам зароблені гроші, активісти обіцяють нові акції протесту.

Вам может также понравиться...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *